Кошик
71 відгук
Продажа и ремонт гидравлического оборудования от компании "Гидравлик Лайн"
+380676933107
+380 (67) 693-31-07
+380 (50) 383-31-07
+380 (67) 219-04-70
Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 1
впередназад
Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 2Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 3Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 4Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 5Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 6Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 7Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани, фото 8

Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани

від 1 680 грн.

Мінімальна сума замовлення на сайті — 3000 грн.

 • Послуга
Гідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани
від 1 680 грн.
ПослугаГідроциліндри ремонт .Екскаватори,навантажувачі,крани
+380676933107
 • +380 (67) 693-31-07
 • +380 (50) 383-31-07
 • +380 (67) 219-04-70
 • +380 (50) 317-57-97
 • +380 (67) 679-57-97
+380676933107
 • +380 (67) 693-31-07
 • +380 (50) 383-31-07
 • +380 (67) 219-04-70
 • +380 (50) 317-57-97
 • +380 (67) 679-57-97
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Ремонт та виготовлення гідроциліндрів для сільгосптехніки і спецтехніки.Виготовлення в найкоротші терміни.

Також компанія HydraulicLine пропонує Вам ремонт та виготовлення гідроциліндрів всіх типів під замовлення!

Гідроциліндри є однією з найбільш важливих частин гідравлічних систем, якими б складними або заплутаними вони не були. Гідравлічні циліндри часто працюють в екстремальних умовах і зазнають великого тиску. З цього, основним завданням компанії Гідравлік Лайн є оптимальне рішення всіх цих завдань. Енергозбереження, зниження ваги, тривалість життя, легкість в обслуговуванні гідроциліндрів ― допоможе максимально ефективно налагодити весь технологічний процес!

Виробнича програма включає в себе гідроциліндри діаметром від 20 мм до більш ніж 1 метра і довжиною до 15 метрів (гідроциліндри великих розмірів можна замовити за спеціальним запитом).

Основні види

Диференціальна гідроциліндри

Гідравлічний циліндр має тільки одну сторону плунжерній області поршневого штока. Тому у нього дві активні області різних розмірів: перша, поверхня на поршневий стороні, діє цілком, і друга, стрижнева, в якій є тільки область кільця. Відношення поверхні поршня кільця до поверхні позначається "F". Диференціальні гідроциліндри рухаються в нормальному випадку, з двома різними швидкостями. Коли гідравлічний циліндр знаходиться в закритому стані, він працює у відповідності з заданою швидкістю.

Плунжерні гідроциліндри

Поршень циліндра не має фактичного поршня, замість нього діє шток. Плунжерні циліндри мають більш високий рівень механічного ККД, але вони повинні бути аксіально-спрямованими.

Синхронні гідроциліндри

Синхронні циліндри(також називається гідроциліндрами двосторонньої дії) мають шток по обидві сторони від поверхні поршня. Обсяг гідравлічного масла втікає і витікає, тому завжди однакового розміру, що означає однакову швидкість руху. Синхронні циліндри можуть бути реалізовані тільки з одним штоком. У таких випадках, спеціальна форма штока з внутрішнім отвором гарантує, що поверхневі розміри дорівнюють.

Телескопічні гідроциліндри

Телескопічний циліндри, складаються з декількох циліндрів побудованих всередині один одного. Вони можуть бути побудованими в "одне" або "дво-діючі" форми конструкцій. Головна перевага телескопічних гідроциліндрів є те, що вони ідеально поєднують в собі компактність і потужність.

Також компанія HydraulicLine пропонує Вам ремонт та виготовлення гідроциліндрів всіх типів під замовлення!

Ремонт та виготовлення гідроциліндрів для сільгосптехніки і спецтехніки.Виготовлення в найкоротші терміни.

Гідравлік Лайн створило власне виробництво поршневих, плунжерних, телескопічних, серійних і не серійних гідравлічних циліндрів для дорожньо-будівельної, сільськогосподарської, комунальної техніки, спецтехніки та різного роду обладнання.

Ми виробляємо понад ста найменувань різних гідравлічних циліндрів, які використовуються в об'ємних гідроприводах.

Гідроциліндри виготовляються із застосуванням сучасних ущільнень як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Наше підприємство використовує гільзу і штока італійського або німецького виробництва, що позитивно впливає на довговічність випускаються гідроциліндрів і підтверджується багаторічним досвідом їх експлуатації в різних кліматичних умовах.

Вся продукція проходить ретельне випробування на спеціалізованих стендах. Гарантійний термін експлуатації гідроциліндрів становить 12 місяців з дня відвантаження. Всі гідроциліндри мають паспорт та сертифікат відповідності.

Також ми пропонуємо споживачам широкий вибір варіантів виготовлення гідроциліндрів за індивідуальним замовленням.

Завдяки високопрофесійній роботі конструкторського бюро нашого підприємства, ми в найкоротші терміни виготовимо гідроциліндри різного призначення, будь-якої конфігурації і складності за Вашим замовленням.

Характеристики випускаються гідроциліндрів:

 1. РОБОЧИЙ ТИСК: від 16 (160) до 50 (300) МПа (Бар)
 2. ДІАПАЗОН ДІАМЕТРІВ ГІЛЬЗИ, мм: 50-600
 3. ДІАПАЗОН ДІАМЕТРІВ ШТОКІВ, мм: 10-400
 4. ХІД ШТОКА ДО 6000 мм (можливо і більше)

Колектив ТОВ «Гідравлік Лайн», упевнений, що тільки постійна і тісна співпраця з клієнтами при проектуванні, виробництві та експлуатації наших гідроциліндрів зможе гарантувати динамічний розвиток нашого виробництва та процвітання підприємств наших партнерів.

З повагою і найкращими побажаннями,

ТОВ «Гідравлік Лайн»

Інформація про гідроциліндри!

Сьогодні гідроциліндри знайшли своє практичне застосування у багатьох галузях промисловості, а також при виробництві універсальної спецтехніки, устаткування. Складні і практичні гідроциліндри використовуються в багатьох типах вантажних автомобілів, у різних категоріях спецтехніки - бульдозери, екскаватори, навантажувачі, асфальтоукладальники та ін.

Де використовуються гідроциліндри

Основні галузі для яких ви можете купити гідроциліндр, це:

 • Техніка та обладнання для дорожнього будівництва
 • Спецтехніка для комунальної сфери обслуговування
 • Машини та установки для лісової промисловості
 • Технологічне обладнання для добувної промисловості
 • Будівельна сфера
 • Техніка і обладнання для сільського господарства.

Вибір продукції для конкретного використання залежить від основного параметра, який необхідно враховувати при купівлі – показник рівня номінального тиску. Разом з цим не слід запам'ятовувати й інші основоположні моменти експлуатації продукції – фактичні режими роботи при мінімальному, а також під час максимального( пікового) навантаження системи експлуатації. Представлені зразки гідроциліндри каталог відповідають вимоги регламенту випуску і експлуатації.

Типи гідроциліндрів в нашому каталозі

http://hydraulicline.ua/catalog/gidrotsilindry/

В залежності від конструкції, а також від особливостей експлуатації можна виділити наступні категорії гідроциліндрів:

 • Плунжерний тип
 • Диференціальний тип
 • Конструкції гідроциліндрів з прохідним штоком

У конструктивному плані швидкість руху циліндра гідравлічного типу залежить від роботи насоса, а точніше від його об'ємної витрати. Якщо потрібно знизити швидкість для гідроциліндра, використовують додаткові пристосування, так, для штокового типу використовують дроселя. У цьому випадку гідроциліндр повідомляє штоку тільки механічну енергію, яка утворюється від робочої рідини системи.

Якщо розглядати диференціальний циліндр, то ми можемо помітити, що в системі виникає ефект мультиплікації, який утворюється з-за великої різниці площ використання штоком і поршневий порожнини. Складна конструкція гідроциліндрів повною мірою може забезпечити функціонування обладнання або будь-якої системи, де використовується даний вид продукції.

Несмотря на то, что продукция представлена несколькими категориями, гидроцилиндры цена зависят от множества параметров, при этом ассортимент продукции представлен различной конфигурацией изделия. В нашем каталоге вы найдете необходимые варианты продукции, и гидроцилиндры каталог цена помогут вам определиться с выбором продукции для вашего случая. Наши специалисты помогут для вас подобрать нужный тип изделия для вашей гидрофицированной системы или приспособления.  Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, і допоможе зробити правильний вибір у великому різноманітті гідроциліндрів для техніки і автомобілів.

 

Характеристики
Користувацькі характеристики
Країна виробникПольща
ВиробникHydraulic Line
Основні атрибути
Тип запчастиниОригінал
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 1 680 грн.