Кошик
68 відгуків
Продажа и ремонт гидравлического оборудования от компании "Гидравлик Лайн"
+380 (67) 693-31-07
+380 (68) 219-04-57
+380 (67) 219-04-57

Гидрофикация

Гідравліка самоскидів, маніпуляторів, лісовозів та іншої спецтехніки.

Гидрофикация тягачів (установка гідравліки на вантажні автомобілі)

Гидрофикация тягачів - одна з головних сервісних напрямків діяльності нашої компанії. У цій сфері ми, без перебільшень, є лідером в Україні і країнах СНД, адже маємо великий досвід роботи, кваліфікований персонал і, як підтвердження, багато вдячних клієнтів.

Ми виконуємо гидрофикацию автомобілів (встановлення насосів, баків, коробок відбору потужності, розподільників і інших приналежностей) на вантажні автомобілі та тягачі, самоскидні напівпричепи і самоскиди, цистерни цементовозів, бензовозів, газовозів, крани-маніпулятори іт.д. різних відомих світових марок. Серед них: ЗІЛ, МАЗ, КАМАЗ, УРАЛ, КРАЗ, Mersedes, Renault, Volvo, MAN, Scania, Renault, DAF, Iveco, Isuzu, FAW, Freightliner, GRUNWALD, Panav, Wielton, Langendorf, Bodex, Тонар,Sommer, Menci, IPV, Schmitz, SESPEL, Indox, НЕФАЗ, Бецема, OKT-TRAILER, BPW KASSBOHRER, Indox, COBO, BPW.

Види гідрофікації

Залежно від застосування в тій чи іншій сфері, гидрофикация може проводиться за різними схемами. Відповідно, розрізняють одноконтурний, двуконтурний і трехконтурный види. Ми виконуємо всі з них у будь-якої складності конкретно під кожне індивідуальне завдання самого вимогливого клієнта. Що дуже важливо, гарантуємо працездатність на протязі довгого часу! Все обладнання сертифіковане. Гарантія 1 рік!!!

Установка гідравліки на тягач: замовити оперативне виконання

Дзвоніть нам за контактним номером та замовляйте гидрофикацию. Установка гідравліки буде проведена висококваліфікованими фахівцями, які пройшли навчання у великих європейських компаніях. Займе не більше 2 робочих днів, що дозволить оперативно привести техніку в робочий стан. Замовляйте!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner